ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Nowość w Dobrych Domach - projekt Risa

Risa - niezwykłe połączenie domu parterowego i domu z poddaszem. Stonowane kolorystycznie elewacje, gdzie ciepła okładzina kamienna w piaskowym odcieniu pięknie harmonizuje z białym tynkiem, prezentują się bardzo elegancko.

Zadaszony taras zachęci mieszkańców do odpoczynku na świeżym powietrzu, a zewnętrzny kominek pozwoli na relaks nawet w chłodniejsze wieczory. Drugi taras, ukryty pomiędzy dwoma segmentami budynku, zapewni maksimum prywatności podczas weekendowych śniadań i popołudniowej kawy.

Warto zwrócić uwagę na udogodnienia w postaci zewnętrznego grilla czy dodatkowego zlewu na tarasie. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnego biegania do kuchni, podczas wiosennych i letnich spotkań z przyjaciółmi przy grillu.

Pod względem funkcjonalnym  dom ten wyróżnia się dość nietypowym rozdziałem funkcji. Na parterze, oprócz typowej części dziennej, zaprojektowano bogaty moduł dla Rodziców. Duża sypialnia z pojemną garderobą, sporą łazienką i specjalnie wydzielonym miejscem do pracy, uzupełniona została o zlokalizowany tuż obok wygodny gabinet. Z kolei na poddaszu architekci przewidzieli dwa ustawne pokoje, idealne dla dzieci, dużą łazienkę oraz pokój rekreacyjny, doskonały do odpoczynku po dniu pełnym nauki i pracy.

Taki układ pomieszczeń pozwoli także na bardzo wygodne życie rodziny wielopokoleniowej, gdzie cały moduł na parterze może zostać przeznaczony na potrzeby Seniorów.

Zainteresowanych szczegółami projektu zapraszamy do zapoznania się z jego pełną prezentacją!
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×