Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Nowość w Dobrych Domach - projekt Risa

Nowość w Dobrych Domach - projekt Risa


Risa - niezwykłe połączenie domu parterowego i domu z poddaszem. Stonowane kolorystycznie elewacje, gdzie ciepła okładzina kamienna w piaskowym odcieniu pięknie harmonizuje z białym tynkiem, prezentują się bardzo elegancko.

Zadaszony taras zachęci mieszkańców do odpoczynku na świeżym powietrzu, a zewnętrzny kominek pozwoli na relaks nawet w chłodniejsze wieczory. Drugi taras, ukryty pomiędzy dwoma segmentami budynku, zapewni maksimum prywatności podczas weekendowych śniadań i popołudniowej kawy.

Warto zwrócić uwagę na udogodnienia w postaci zewnętrznego grilla czy dodatkowego zlewu na tarasie. Pozwoli to uniknąć niepotrzebnego biegania do kuchni, podczas wiosennych i letnich spotkań z przyjaciółmi przy grillu.

Pod względem funkcjonalnym  dom ten wyróżnia się dość nietypowym rozdziałem funkcji. Na parterze, oprócz typowej części dziennej, zaprojektowano bogaty moduł dla Rodziców. Duża sypialnia z pojemną garderobą, sporą łazienką i specjalnie wydzielonym miejscem do pracy, uzupełniona została o zlokalizowany tuż obok wygodny gabinet. Z kolei na poddaszu architekci przewidzieli dwa ustawne pokoje, idealne dla dzieci, dużą łazienkę oraz pokój rekreacyjny, doskonały do odpoczynku po dniu pełnym nauki i pracy.

Taki układ pomieszczeń pozwoli także na bardzo wygodne życie rodziny wielopokoleniowej, gdzie cały moduł na parterze może zostać przeznaczony na potrzeby Seniorów.

Zainteresowanych szczegółami projektu zapraszamy do zapoznania się z jego pełną prezentacją!

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie