Nowoczesny, parterowy dom - Zoe

Nowoczesny, parterowy dom - Zoe


Zoe jest projektem przestronnego i wyjątkowo funkcjonalnego domu parterowego przeznaczonego dla dużej rodziny. Strefa dzienna rozpoczyna się wiatrołapem z miejscem na szafę. Przechodząc przez hall dotrzemy do salonu, który płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią tworząc dużą i otwartą przestrzeń. Praktyczna spiżarnia pomieści sprzęty kuchenne oraz przetwory spożywcze. W części prywatnej zaprojektowano trzy sypialnie oraz moduł rodziców z własną garderobą i łazienką. Dodatkowo do dyspozycji domowników jest duża łazienka, toaleta, pralnia oraz garderoba. W części gospodarczej, do której wejście prowadzi z wiatrołapu, zaprojektowano dwustanowiskowy garaż oraz pomieszczenie gospodarcze z niezależnym wyjściem na ogród. Projekt jest dostępny w wersji z dachem bez okapu - Mika oraz w wersji o mniejszej powierzchni użytkowej z garażem jednostanowiskowym - Mika II i z antresolą - Wika, Wika II, Wika II A, Wika II B, z garażem dwustanowiskowym - Mika III.

 

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

Projekt domu parterowego, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym

 

 

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

 

Projekt domu parterowego, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym   Projekt domu parterowego, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym   Projekt domu parterowego, z wysokim salonem, z garażem dwustanowiskowym

 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje