Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Loteria "Multi-Comfort"

Loteria "Multi-Comfort"


Przedłużamy Loterię „IDEALNY POMYSŁ NA DOM” do 20 stycznia 2017 r.


Dom MULTICOMFORT dba o Twoje zdrowie, bezpieczeństwo, domowy budżet oraz dobre samopoczucie. Wszystko to za sprawą optymalnych warunków uzyskanych, dzięki surowym wymaganiom technicznym, nowoczesnym technologiom i zaangażowaniu partnerów.

Czy wiesz, że Twój dom może zrobić dla Ciebie jeszcze więcej?

Loteria „SAINT-GOBAIN MULTICOMFORT IDEALNY POMYSŁ NA DOM” dla inwestorów budujących w standardzie została przedłużona! Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia 2017 roku. Jeśli jeszcze nie zarejestrowałeś się na stronie www.multi-comfort.pl, zrób to już dziś!

Loteria MULTICOMFORT – jak wziąć udział?

Prawo do udziału w losowaniu nagród gwarantuje spełnienie trzech warunków:

  1. Wybór projektu domu jednorodzinnego w standardzie MULTICOMFORT 
  2. Zakup niezbędnych materiałów i systemów Saint-Gobain objętych loterią na kwotę minimum 25 tys. zł netto.
  3. Wypełnienie formularza zgłoszeniowego na stronie www.multi-comfort.pl. Na zgłoszenia czekamy do 20 stycznia 2017r.

Pamiętaj – każde 25 tys. zł wydane na produkty budowlane gwarantuje jeden los, który weźmie udział  w losowaniu nagród 24 stycznia 2017 roku. Na zwycięzców czeka samochód marki Volkswagen Golf o wartości rynkowej 70 000 zł brutto oraz 20 kuponów na zakup sprzętu RTV o wartości 1,5 tys. zł.

Weź udział w loterii i przekonaj się, że z MULTICOMFORT korzyści można mnożyć!

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie