ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
WYŚLIJ PROJEKT MAILEM
POBIERZ PREZENTACJĘ PROJEKTU PDF
DODAJ DO SCHOWKA
ZOBACZ PROJEKT NA JEDNEJ STRONIE

Temis

NAZWA PROJEKTU
88.70 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
182 000 zł
Koszt budowy domu systemem gospodarczym do stanu wykończonego

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Temis to dom o niewielkiej powierzchni użytkowej i bardzo eleganckiej, nowoczesnej bryle. Temis jest domem parterowym, zaprojektowanym dla 4-osobowej rodziny. Układ pomieszczeń podzielono na dwie strefy: dzienną i nocną. Część dzienną stanowi otwarta przestrzeń salonu z jadalnią i kuchnią. Część nocna składa się z ogólnodostępnej łazienki oraz trzech sypialni. Z hallu dostępne jest WC oraz pomieszczenie gospodarcze.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Więźba i strop prefabrykowany, drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Agnieszka Ciborska
 • Tomasz Flak
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
146 000 zł 112 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
246 000 zł 182 000 zł 174 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
38 000 zł 28 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
49 200 zł 36 400 zł 34 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA88.7 m²
Powierzchnia zabudowy127.7 m²
Kubatura netto254.2 m³
Powierzchnia dachu134.2 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku6.8 m
Min. wymiary działki dł.18.64 m
Min. wymiary działki szer.20.09 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż0

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-01-07 19:12

5.01.2017 stan surowy zamknięty 😊

Artur

+

2016-12-08 11:33

ps. do redakcji...Tak na marginesie szkoda, że nie pomyśleliście Państwo nad umieszczeniem kilku zdjęć z aranżacją salonu, kuchni, łazienki. Moim skromnym zdaniem mogłoby to wpłynąć na chęć zakupu przez potencjalnych klientów, a tym zdecydowanym pomóc w doborze wizji domu:) pozdrawiam
Witam Systematycznie staramy się opracowywać wnętrza dla naszych projektów - może i na Temisa przyjdzie czas...  :)   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2016-12-08 11:11

ps. do redakcji...Tak na marginesie szkoda, że nie pomyśleliście Państwo nad umieszczeniem kilku zdjęć z aranżacją salonu, kuchni, łazienki. Moim skromnym zdaniem mogłoby to wpłynąć na chęć zakupu przez potencjalnych klientów, a tym zdecydowanym pomóc w doborze wizji domu:) pozdrawiam

Artur

+

2016-12-08 10:05

Temis - odbicie lustrzane. Dziś wchodzi dachówka, brass topas 11V. Miała być płaska turmalin ale ze względu na koszty weszła Topass 11V oby żona w końcu się do niej przekonała :D W moim projekcie dokonałem delikatnych zmian tzn. wc. weszło w miejsce pomieszczenia gospodarczego i powstały dwa pomieszczenia tzn. wc oraz garderoba, a w miejscu wc weszła kotłownia kosztem przesunięcia kuchni. Teraz kuchnia jest w kształcie L. W tym roku zamykam oknami, a na wiosnę ruszam z instalacjami;)

Artur

+

2016-01-20 13:33

Stan Surowy Zamknięty już jest zakończony. Powstawał w nieco ponad 3 miesiące. Czekamy na dobrą aurę, aby móc rozpocząć roboty związane ze stanem deweloperskim tj. wszystkie instalacje, wykończenie wewnątrz i elewację.   Polecam pracownię DobreDomy - projekt bardzo starannie wykonany ze strony technicznej i wykonawczej.   Załączam kilka aktualnych zdjęć:                   Po więcej informacji zapraszam serdecznie do kontaktu czy też na naszą stronę internetową.   Zapraszam także do śledzenia naszych realizacji na Facebook - House Technology - zachęcamy tym samym do polubienia strony.   mgr inż. Bartosz Krygier Kierownik Kontraktu mobile +48 883 006 026 wyceny.house.technology@gmail.com   Siedziba biura: House Technology ul. Warszawska 330 05-082 Stare Babice www.house-technology.pl    

Kierownik HOUSE TECHNOLOGY

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×