ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
WYŚLIJ PROJEKT MAILEM
POBIERZ PREZENTACJĘ PROJEKTU PDF
DODAJ DO SCHOWKA
ZOBACZ PROJEKT NA JEDNEJ STRONIE

Dionizos

NAZWA PROJEKTU
141.60 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Z myślą o 4-5-osobowych rodzinach zaprojektowaliśmy projekt domu Dionizos. Zaproponowane rozwiązania funkcjonalne użytkowego poddasza projektu Dionizos zaspokoją oczekiwania zarówno dorosłych, jak i najmłodszych członków rodziny. Na parterze ulokowano część dzienną i gospodarczą oraz gabinet z wyjściem do ogrodu. Na poddaszu znajduje się część nocna z trzema sypialniami( w tym dwie z własnymi garderobami ), przestronna łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze(strych).

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

  • Marcin Abramowicz
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
278 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
451 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
90 200 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA141.6 m²
+ Powierzchnia garażu21.8 m²
+ Strych7.9 m²
Powierzchnia zabudowy142.8 m²
Kubatura netto538.5 m³
Powierzchnia dachu254.0 m²
Kąt nachylenia dachu42°
Wysokość budynku8.7 m
Min. wymiary działki dł.19.62 m
Min. wymiary działki szer.22.37 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2013-02-27 07:55

A ja mam problem z tym domem.Podoba mi się wszystko oprócz stylizacji.Szkoda,że nie jest bardziej nowoczesna albo tak jak w Archonie:w dwóch stylach.Szczególnie,że mój mąż nie może go sobie wyobrazić w nowocześniejszym stylu a styl klasyczny go odrzuca.
Witam Dla większości naszych domów mamy tylko jedną wersję wizualizacji. Jedni wolą architekturę nowoczesną inni tradycyjną - ilu ludzi, tyle gustów... Gdyby była Pani zainteresowana wykonaniem dla projekti Dionizos wizualizacji w zaproponowanym przez Panią stylu, kolorystyce - nasz grafik może to wykonać dla Pani odpłatnie, uwzględniając Pani preferencje. Proszę o kontakt na adres mailowy: info@dobredomy.pl

Dobre Domy

+

2013-02-25 19:27

A ja mam problem z tym domem.Podoba mi się wszystko oprócz stylizacji.Szkoda,że nie jest bardziej nowoczesna albo tak jak w Archonie:w dwóch stylach.Szczególnie,że mój mąż nie może go sobie wyobrazić w nowocześniejszym stylu a styl klasyczny go odrzuca.

Renata

+

2012-06-05 05:09

Witam wszystkich.Na początku marca zaczęliśmy budowę naszego Dionizosa w odbiciu lustrzanym,2.06.2012 była wiecha.
Witam, Gratulujemy i czekamy na zdjęcia Dionizosa. :) Sądzę, że pozostali użytkownicy także są bardzo ciekawi efektów Państwa pracy. Pozdrawiam

Aneta

+

2012-06-04 14:40

Witam wszystkich.Na początku marca zaczęliśmy budowę naszego Dionizosa w odbiciu lustrzanym,2.06.2012 była wiecha.

Artur

+

2012-04-06 07:42

Witam, Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Dionizos na naszym forum. Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym. Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!! Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU! Szczegóły: http://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny Pozdrawiam

Aneta

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×