Rzuty

Tezeusz
Rzut parter
Tezeusz
Rzut poddasze
Tezeusz
Rzut działki

Elewacje

Tezeusz
Elewacja przód
Tezeusz
Elewacja boczna
Tezeusz
Elewacja boczna
Tezeusz
Elewacja tył

Przekroje

Tezeusz
Przekroje

Opis

Projekt domu Tezeusz został zaprojektowany z myślą o rodzinie ceniącej wygodę i komfort. Zaproponowane rozwiązania funkcjonalne spełnią oczekiwania wszystkich mieszkańców domu Tezeusz. Projekt Tezeusz to dom z użytkowym poddaszem, bez podpiwniczenia, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się przestronna część dzienna – salon, kuchnia i jadalnia, część gospodarcza oraz gabinet. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie w tym jedna z garderobą, duża łazienka oraz pom. gosp. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym – Tezeusz II oraz bez garażu – Tezeusz III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 263 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 412 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.