Rzuty

Sandra III
Rzut parter
Sandra III
Rzut działki

Elewacje

Sandra III
Elewacja przód
Sandra III
Elewacja boczna
Sandra III
Elewacja boczna
Sandra III
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Sandra III to projekt nowoczesnego domu parterowego z płaskim dachem o bardzo ciekawej bryle z licznymi przeszkleniami. Duży, zadaszony taras zachęca do spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu. Do wnętrza domu prowadzi przestronny wiatrołap, z miejscem na zabudowaną szafę. Strefa dzienna to salon połączony z jadalnią i kuchnią, powiększoną o spiżarnię. W hallu prowadzącym do dalszej części domu zlokalizowano toaletę dla gości. W strefie prywatnej zaprojektowano łazienkę, pralnię, dwie sypialnie oraz moduł dla rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka). Bezpośrednio z wiatrołapu prowadzi wejście do pomieszczenia gospodarczego, a następnie do dwustanowiskowego garażu. Projekt dostępny jest w wersji z dwiema sypialniami i garażem jednostanowiskowym - Sandra oraz w wersji z innym układem funkcjonalnym - Sandra II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu papą termozgrzewalną.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.