Rzuty

Mika II
Rzut parter
Mika II
Rzut działki

Elewacje

Mika II
Elewacja przód
Mika II
Elewacja boczna
Mika II
Elewacja boczna
Mika II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Mika II to projekt nowoczesnego domu parterowego, z jednostanowiskowym garażem. Liczne przeszklenia pięknie doświetlają wnętrze domu i sprawiają wrażenie połączenia salonu z częściowo zadaszonym tarasem. Strefa dzienna znajduje się we frontowej części budynku i rozpoczyna dużym wiatrołapem, w którym wygospodarowano miejsce na szafę. Przechodząc przez hall dotrzemy do salonu, który płynnie łączy się z jadalnią i otwartą kuchnią. Praktyczna spiżarnia pomieści sprzęty kuchenne oraz przetwory spożywcze. W części prywatnej zaprojektowano dwie sypialnie oraz moduł rodziców z własną garderobą i łazienką. Dodatkowo do dyspozycji domowników są dwie łazienki. Z wiatrołapu prowadzi wejście do jednostanowiskowego garażu oraz pomieszczenia gospodarczego, które posiada niezależne wyjście na ogród. Projekt jest dostępny w wersji o większej powierzchni użytkowej i z garażem dwustanowiskowym - Mika i Zoe.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Wiązary dachowe.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.