Rzuty

Lutnia II
Rzut parter
Lutnia II
Rzut poddasze
Lutnia II
Rzut działki

Elewacje

Lutnia II
Elewacja przód
Lutnia II
Elewacja boczna
Lutnia II
Elewacja boczna
Lutnia II
Elewacja tył

Przekroje

Lutnia II
Przekroje

Opis

Projekt domu Lutnia II nadaje się do zabudowy bliźniaczej i zainteresuje inwestorów skoncentrowanych na budowie domu z użytkowym poddaszem. Projekt Lutnia II z dwustanowiskowym garażem dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na ogród, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia ze spiżarnią, łazienka, gabinet oraz garaż dostępny przez pomieszczenie gospodarcze - pralnię. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, duża ogólnodostępna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Lutnia I lub bez garażu - Lutnia III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 248 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 435 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.