Rzuty

Ksante I
Rzut parter
Ksante I
Rzut poddasze
Ksante I
Rzut działki

Elewacje

Ksante I
Elewacja przód
Ksante I
Elewacja boczna
Ksante I
Elewacja boczna
Ksante I
Elewacja tył

Przekroje

Ksante I
Przekroje

Opis

Efektowny i komfortowy dom Ksante I z użytkowym poddaszem, zaspokoi potrzeby wszystkich jego mieszkańców. Projekt domu Kasnte I to idealna propozycja dla 4-6-osobowej rodziny skoncentrowanej na budowie domu o tradycyjnej bryle, z jednostanowiskowym garażem. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na ogród, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia, łazienka, sypialnia oraz garaż dostępny przez pomieszczenie gospodarcze - pralnię. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, w tym jeden z własną garderobą, łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Ksante II lub bez garażu - Ksante III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 213 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 392 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.