Rzuty

Kaja
Rzut parter
Kaja
Rzut działki

Elewacje

Kaja
Elewacja przód
Kaja
Elewacja boczna
Kaja
Elewacja boczna
Kaja
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Kaja to projekt niedużego, ale wyjątkowo funkcjonalnego domu parterowego dla 4-5-osobowej rodziny. Strefa dzienna rozpoczyna się przestronnym wiatrołapem z miejscem na szafę. Salon jest połączony z jadalnią i otwartą kuchnią, która posiada praktyczną spiżarnię. W strefie prywatnej zaprojektowano trzy sypialnie, z czego jedna posiada własną garderobę. Dodatkowo mamy do dyspozycji dwie łazienki, pralnię oraz dodatkową garderobę. Z wiatrołapu prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego. Projekt jest również dostępny w wersji z większą powierzchnią użytkową oraz ze strychem do adaptacji - Kaja II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.