Rzuty

Elate I
Rzut parter
Elate I
Rzut poddasze poddasza
Elate I
Rzut działki

Elewacje

Elate I
Elewacja przód
Elate I
Elewacja boczna
Elate I
Elewacja boczna
Elate I
Elewacja tył

Przekroje

Elate I
Przekroje

Opis

Szukają Państwo domu, który uwzględnia sprawdzone i praktyczne rozwiązania? Projekt domu Elate I spełni te wymagania. Elate I jest eleganckim, parterowym domem z poddaszem. Został on zaplanowany dla 4-5 osobowej rodziny. Kuchnię połączono z salonem poprzez jadalnię. Poddasze o powierzchni 66m2 można adaptować na dodatkowe pomieszczenia mieszkalne. Nad garażem znajduje się niewielki stryszek na niepotrzebne sezonowo rzeczy (np. meble ogrodowe itp.). Przestrzeń tę można również włączyć do części mieszkalnej poddasza.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 282 000 zł 213 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 476 000 zł 349 000 zł 332 000 zł
Elementy zewnętrzne 16 000 zł 11 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.