Rzuty

Belinda II
Rzut parter
Belinda II
Rzut poddasze
Belinda II
Rzut działki

Elewacje

Belinda II
Elewacja przód
Belinda II
Elewacja boczna
Belinda II
Elewacja boczna
Belinda II
Elewacja tył

Przekroje

Belinda II
Przekroje

Opis

Projekt domu Belinda II z poddaszem użytkowym oraz garażem dwustanowiskowym to propozycja dla 4-5 osobowej rodziny. Część dzienną tworzy kuchnia otwarta na jadalnię oraz pokój dzienny z wyjściem na taras, część prywatną dwie sypialnie z łazienką. Funkcjonalność domu na pewno powiększą garderoba oraz pralnia z przejściem do garażu. Poddasze to część nocna - znajdują się tam dwie sypialnie, łazienka oraz strych dostępny z sypialni. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Belinda. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz płytkami elewacyjnymi. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 239 000 zł 181 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 427 000 zł 313 000 zł 303 000 zł
Elementy zewnętrzne 27 000 zł 19 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.