Porównanie projektów

Projekt domu Megan IV

3 950 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
149,60 m2
+ powierzchnia garażu
32,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,10 m2
Powierzchnia zabudowy
160,50 m2
Kubatura netto
578,60 m3
Powierzchnia dachu
221,40 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
34,60 m2
Kąt nachylenia dachu
42°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
27,06 m
Min. wymiary działki szer.
17,42 m
Liczba pokoi
5
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Megan IV
Rzut parter

Poddasze

Megan IV
Rzut poddasze

Elewacje

Megan IV
Elewacja przód
Megan IV
Elewacja boczna
Megan IV
Elewacja boczna
Megan IV
Elewacja tył

Rzut działki

Megan IV
Przekrój

Opis

Megan IV to elegancki, reprezentacyjny dom z dużą ilością ciekawych przeszkleń. Na parterze zaprojektowano wygodną część dzienną. Przestronny wiatrołap prowadzi do hallu, w którym zaprojektowano łazienkę oraz dodatkowy pokój, doskonale pełniący funkcję gabinetu. Kuchnia jest częściowo otwarta na jadalnię. W ramach adaptacji można ją zupełnie oddzielić od pozostałej części strefy dziennej. Duża jadalnia, połączona z salonem, umieszczona została w pięknie przeszklonym narożniku. Zadaszony taras zachęca do odpoczynku w letnie dni. Całości dopełnia duży, dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia. Na poddaszu umieszczono strefę prywatną domowników. Cztery sypialnie, osobna pralnia i duża łazienka w pełni zaspokoją potrzeby nawet większej rodziny. Projekt dostępny jest w wersjach o mniejszej powierzchni użytkowej: Megan, Megan II oraz Megan III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kliknierową. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Velux. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!