Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Hiro

3 400 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
139,30 m2
+ powierzchnia garażu
21,20 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,40 m2
Powierzchnia zabudowy
146,90 m2
Kubatura netto
517,00 m3
Powierzchnia dachu
150,80 m2
Powierzchnia dachu płaskiego
31,70 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,30 m
Min. wymiary działki dł.
20,92 m
Min. wymiary działki szer.
20,32 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Hiro
Rzut parter

Poddasze

Hiro
Rzut poddasze

Elewacje

Hiro
Elewacja przód
Hiro
Elewacja boczna
Hiro
Elewacja boczna
Hiro
Elewacja tył

Rzut działki

Hiro
Przekrój

Opis

Nowoczesny, ciekawy dom z poddaszem użytkowym, wyróżniający się z otoczenia. Na parterze zaprojektowano otwartą strefę dzienną, w której salon płynnie łączy się z jadalnią i kuchnią. Bezpośrednio z pokoju dziennego jest przejście do gabinetu. Umieszczona z przodu domu, zaraz obok wejścia, łazienka dopełnia całości funkcji. Na użytkowym poddaszu zaplanowane zostały dwa pokoje, pralnia, wspólna łazienka oraz duża sypialnia z osobną garderobą. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Hiro II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, okładziną klinkierową oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie