Porównanie projektów

Projekt domu Antoniusz

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
132,10 m2
+ powierzchnia garażu
20,60 m2
+ powierzchnia strychu
10,00 m2
Powierzchnia zabudowy
130,70 m2
Kubatura netto
508,00 m3
Powierzchnia dachu
236,40 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
19,20 m
Min. wymiary działki szer.
22,70 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Antoniusz
Rzut parter

Poddasze

Antoniusz
Rzut poddasze

Elewacje

Antoniusz
Elewacja przód
Antoniusz
Elewacja boczna
Antoniusz
Elewacja boczna
Antoniusz
Elewacja tył

Rzut działki

Antoniusz
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Dom zaprojektowany we współczesnej stylistyce, idealnie spełniający potrzeby 4-5-osobowej rodziny. Duża ilość nowoczesnych przeszkleń, bryła garażu umiejętnie zharmonizowana z całością domu, doskonały podział przestrzeni mieszkalnej - to główne cechy charakteryzujące ten projekt domu. Lukarny na poddaszu znakomicie urozmaicają bryłę dachu i pozwalają dobrze doświetlić pomieszczenia. Układ funkcjonalny pomieszczeń jest rozwiązany bardzo czytelnie. Strefa wejściowa obejmuje wiatrołap i przylegającą do niego garderobę, przez którą przechodzi się do kotłowni, a następnie do jednostanowiskowego garażu. Garaż ma także bezpośrednie wyjście na ogród, co znacząco ułatwi wszelkie prace w ogrodzie. Strefa dzienna zlokalizowana została wokół centralnie umieszczonego kominka. Pokój dzienny połączony jest przestrzennie z jadalnią i kuchnią. Dopełnieniem są spiżarnia, łazienka i gabinet z widokiem na ogród. Zabudowane schody prowadzą na poddasze. Zaprojektowano tam trzy wygodne sypialnie w tym jedną z garderobą, oraz łazienkę ogólnodostępną. Nad garażem przewidziano strych, na który prowadzi wejście z półpiętra. Może on z powodzeniem uzupełniać przestrzeń gospodarczą domu lub w późniejszym czasie pełnić funkcję mieszkalną. Po niewielkich zmianach w ramach adaptacji projekt ten może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz płyta monolityczna.

Instalacje

Wentylacja grawitacyjna. Ogrzewanie gazowe z grzejnikami. Opcjonalnie można dokupić projekt wentylacji mechanicznej oraz projekt ogrzewania podłogowego za pomocą pompy ciepła.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. W projekcie zastosowano okna dachowe marki FAKRO. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje