Dlaczego warto wybrać system komunikacji dachowej marki CREATON?

Dlaczego warto wybrać system komunikacji dachowej marki CREATON?


System komunikacji dachowej CREATON to rozwiązanie perfekcyjnie dopasowane do dachówek ceramicznych marki pod względem estetycznym i funkcjonalnym. Bogata gama rozwiązań umożliwia wygodne wejście na dach i przemieszczanie się po połaci, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas różnych prac serwisowych. Wykonane są z wytrzymałych materiałów, przy zachowaniu najwyższej dbałości o detale. Wszystkie akcesoria można w łatwo i szybko zamontować nawet na posiadanym dachu z produktów CREATON, bez ryzyka obniżenia stopnia jego szczelności czy uszkodzenia zamontowanych już dachówek.

Dlaczego warto wybrać oryginalny system komunikacji dachowej CREATON? Powodów jest wiele. Oto, na co powinien w pierwszej kolejności zwrócić uwagę każdy inwestor decydujący się na ceramiczne pokrycie dachowe marki CREATON: 

• Szeroki wachlarz zastosowań  system tworzą mocowane na dachówce aluminiowej: ławy kominiarskie – krótka i długa, stopnie kominiarskiepomostydrabina oraz wyłazy dachowe. Liczne akcesoria zapewniają dużą swobodę w zaprojektowaniu ścieżki umożliwiającej przemieszczanie się po połaci.

• Spójność pod względem koloru i stylu  wszystkie elementy są idealnie wkomponowane w konstrukcję dachu. Aluminiowa podstawa, do której mocowane są pozostałe komponenty ma kształt dachówki podstawowej. Cały system jest dopasowany pod względem koloru z dachówką połaciową i pozostałymi akcesoriami ceramicznymi.

• Solidny i trwały materiał  system tworzą najlepszej jakości elementy z metalu i aluminium. Wszystkie rozwiązania w ofercie wykonane zostały z największą precyzją. Dbałość o szczegóły – najlepsze materiały i przemyślana konstrukcja – ma na celu ogólny komfort i bezpieczeństwo korzystania z komunikacji dachowej.

• Bezpieczeństwo – zastosowanie dodatkowego rozwiązania asekuracyjnego w postaci powierzchni antypoślizgowej jest gwarancją stabilnego i pewnego poruszania się po dachu. Ryzyko potencjalnego wypadku zostaje znacząco zminimalizowane. 

• Szybki i estetyczny montaż – funkcjonalna aluminiowa podstawa zapewnia szczelny montaż z ceramiczną dachówką połaciową. Komplementarność wszystkich elementów systemu umożliwiają zachowanie wysokich walorów wizualnych. Znacząco skracają czas instalacji rozwiązań na dachu.

Odpowiednio dobrane akcesoria dachowe sprawiają, że dach jest w stanie sprostać nawet największym wyzwaniom. Więcej informacji o tym, co powinno znaleźć się na dachu, aby był on estetyczny, funkcjonalny, trwały i zapewniał bezpieczeństwo tym, którzy pod nim zamieszkają można znaleźć w filmie przygotowanym przez Akademię CREATON: https://bit.ly/2UtfmU7 na kanale CREATON Polska w serwisie YouTube. 

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje