Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Ogłaszamy wyniki konkursu!


Z wielką radością informujemy wszystkich fanów Dobrych Domów, że mamy zwycięzców naszego jesiennego konkursu.

Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, a ich forma nas zaskoczyła, wzruszyła, rozbawiła i zainspirowała! Nie było łatwo, ale w końcu udało się wybrać najlepsze naszym zdaniem zgłoszenia.

Oto zwycięzcy:

I miejsce – Pan Michał Trzaskowski, projekt domu Olimpia

II miejsce – Pani Paulina Dubiel, projekt domu Julia

III miejsce – Pani Agnieszka Polkowska, projekt domu Renia i Paweł

W imieniu architektów oraz wybranych i pokochanych przez naszych laureatów projektów domów serdecznie dziękujemy. Cieszymy się, że tak wielu z Was podzieliło się z naszą pracownią swoimi marzeniami o domu. Laureaci otrzymują kolejno zniżki: -90%, -77% oraz -66% na wybrany projekt Pracowni Dobre Domy!

A ponieważ nasze domy są tak dobre jak żadne inne i niecierpliwie czekają na nowych właścicieli – z przyjemnością informujemy wszystkich uczestników naszego jesiennego konkursu, że mamy dla Was specjalne oferty na wymarzone projekty domów. Już niedługo dowiecie się więcej.

Jeszcze raz gratujemy serdecznie wszystkim zwycięzcom! W imieniu własnym i naszych dobrych domów obiecujemy, że jeszcze nie raz Was zaskoczymy!

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie