Karol X - klasyczny dom parterowy z garażem

Karol X - klasyczny dom parterowy z garażem


Nieduży, parterowy dom z garażem dwustanowiskowym, rozłożystą bryłą i wielospadowym dachem. Na pierwszy plan wysuwa się bryła garażu i szeroko zadaszone wejście do domu. Takie rozwiązanie będzie idealne w przypadku niewielkiej działki lub gdy warunki zabudowy wymuszają postawienie domu blisko granicy - wysunięcie bryły garażu do przodu budynku pozwala na dość spore oddalenie kuchennego okna od wejścia i zwiększenie poczucia prywatności.   

 

 

 

 

Duży podest wejściowy umożliwi ciekawe aranżacje dekoracyjne każdą porą roku. Od ogrodu zachwyca ustronny, oddzielony z jednej strony ścianą, zadaszony taras. Piękne, wysokie przeszklenia wpuszczają naturalne światło do pomieszczeń. Funkcjonalnie dom podzielony jest na trzy strefy. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż oraz kotłownia, która w przypadku zastosowania kotła gazowego czy pompy ciepła jako źródła ogrzewania, doskonale sprawdzi się także jako pralnia. Część dzienna to salon połączony z jadalnią, częściowo oddzielona kuchnia ze spiżarnią oraz dyskretna toaleta w hallu. Część prywatna to trzy sypialnie (dwie z nich mają bezpośrednie wyjście na taras i widok na ogród) oraz duża, wspólna łazienka z oknem. Architekci przyłożyli dużą uwagę do kwestii przechowywania rzeczy. W każdym pokoju jest miejsce, aby postawić dużą szafę. Dodatkowo wiatrołap, hall i korytarz prowadzący do części prywatnej także mają wydzieloną przestrzeń pod zabudowę szafami.

PRZEJDŹ DO PROJEKTU

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje