Czy potrzebujesz więcej czasu?

 TAK / NIE
ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Wiktor to przestronna rezydencja, doskonała dla ceniącej komfort i wygodę licznej rodziny. Przestronne i bardzo funkcjonalne poddasze użytkowe projektu Wiktor zaspokoi potrzeby wszystkich domowników. Na parterze znajduje się część gospodarcza(garderoba, pom. gospodarcze, garaż dwustanowiskowy), część ogólna obejmująca kuchnię z wysepką, jadalnię i obszerny pokój dzienny oraz gabinet z osobnym wejściem z zewnątrz. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie, w tym jedna sypialnia rodziców z osobną łazienką i garderobą, ogólna łazienka oraz pralnia i strych, który można zaadaptować na pomieszczenie rekreacyjne.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno–piaskowych, ocieplone wełną mineralną, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa. Wykończenie elewacji - cegła klinkierowa oraz tynk strukturalny.

Autor

 • Justyna Greszta-Abramowicz
 • Marcin Abramowicz

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
479 000 zł 334 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
802 000 zł 548 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
160 400 zł 109 600 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA304.0 m²
+ Powierzchnia garażu53.3 m²
Powierzchnia zabudowy306.5 m²
Kubatura netto990.7 m³
Powierzchnia dachu494.2 m²
Kąt nachylenia dachu42°
Wysokość budynku9.9 m
Min. wymiary działki dł.29.23 m
Min. wymiary działki szer.28.63 m
Liczba pokoi6
Liczba łazienek3
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    4 530 zł 4 830 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-11-11 23:03

W dniu 1.10.2010 o 17:16, Gość Aneta napisał: Na moim domu wg projektu ,, Wiktor' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.
Witam. Zaczynamy budowę Wiktora w Redzie. Czy mogę prosić o kontakt. martin7912@wp.pl pozdrawiam Marcin
Dzień dobry, czy mogłabym prosić o zdjęcia wnętrza i informacje dotyczące kosztów budowy? Jestem ciekawa, czy podana wycena jest względnie realistyczna. Bardzo proszę o kontakt h.d.gaszczak@gmail.com

Hanna

+

2018-10-25 18:06

W dniu 1.10.2010 o 17:16, Gość Aneta napisał: Na moim domu wg projektu ,, Wiktor'' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.
Witam. Zaczynamy budowę Wiktora w Redzie. Czy mogę prosić o kontakt. martin7912@wp.pl pozdrawiam Marcin

MARCIN

+

2018-10-25 18:02

W dniu 12.10.2014 o 13:34, Gość Gość napisał:   Witam. Jestem zachwycona projektem Wiktor i w przyszłym roku zaczynamy budowę... Mam pytanie i prośbę do P. Anety czy była by możliwość przesłania zdjęć z wnętrza domu....byłabym bardzo wdzięczna. Pomogłoby nam to w podjęciu ostatecznych decyzji... Pozdrawiam Aga Ś.
Witam. Zaczynamy budowę Wiktora w Redzie. Czy mogę prosić o kontakt. martin7912@wp.pl

Marcin

+

2018-02-07 09:49

Witam, mógłby ktoś podesłać mi zdjęcia z budowy domu WIKTOR będę wdzięczny na adres email zetor123@interia.pl Pozdrawiam

Łukasz Budowlaniec

+

2017-04-11 10:04

Dzień dobry, przymierzam się właśnie do zakupu projektu "Wiktor" i będę wdzięczna za wszelkie wskazówki dotyczące budowy. A gdyby ktoś zachciał podzielić się zdjęciami z zewnątrz/wewnątrz to byłoby w ogóle wspaniale e-mail: msjackowicz@gmail.com Pozdrawiam Marta  

Marta

+

Twój IP: 54.147.142.16
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×