ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Wiktor to przestronna rezydencja, doskonała dla ceniącej komfort i wygodę licznej rodziny. Przestronne i bardzo funkcjonalne poddasze użytkowe projektu Wiktor zaspokoi potrzeby wszystkich domowników. Na parterze znajduje się część gospodarcza(garderoba, pom. gospodarcze, garaż dwustanowiskowy), część ogólna obejmująca kuchnię z wysepką, jadalnię i obszerny pokój dzienny oraz gabinet z osobnym wejściem z zewnątrz. Na poddaszu znajdują się cztery sypialnie, w tym jedna sypialnia rodziców z osobną łazienką i garderobą, ogólna łazienka oraz pralnia i strych, który można zaadaptować na pomieszczenie rekreacyjne.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno–piaskowych, ocieplone wełną mineralną, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa. Wykończenie elewacji - cegła klinkierowa oraz tynk strukturalny.

Autor

 • Justyna Greszta-Abramowicz
 • Marcin Abramowicz

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
479 000 zł 334 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
802 000 zł 548 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
160 400 zł 109 600 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA304.0 m²
+ Powierzchnia garażu53.3 m²
Powierzchnia zabudowy306.5 m²
Kubatura netto990.7 m³
Powierzchnia dachu494.2 m²
Kąt nachylenia dachu42°
Wysokość budynku9.9 m
Min. wymiary działki dł.29.23 m
Min. wymiary działki szer.28.63 m
Liczba pokoi6
Liczba łazienek3
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    3 425 zł 3 675 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-11-11 23:03

W dniu 1.10.2010 o 17:16, Gość Aneta napisał: Na moim domu wg projektu ,, Wiktor' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.
Witam. Zaczynamy budowę Wiktora w Redzie. Czy mogę prosić o kontakt. martin7912@wp.pl pozdrawiam Marcin
Dzień dobry, czy mogłabym prosić o zdjęcia wnętrza i informacje dotyczące kosztów budowy? Jestem ciekawa, czy podana wycena jest względnie realistyczna. Bardzo proszę o kontakt h.d.gaszczak@gmail.com

Hanna

+

2018-10-25 18:06

W dniu 1.10.2010 o 17:16, Gość Aneta napisał: Na moim domu wg projektu ,, Wiktor'' już jest dach, na dachówkę i okna czekamy. Projekt domu jest piękny jednak bardzo kosztowny. Fundamenty, ilość zbrojenia i grubość zastosowanego drewna przesadzone i to dużo . W zasadzie projekt należałoby przeliczyć.Na poddaszu duża ilość ogromnych słupów co jest dużą wadą- nam poprzez umiejętną aranżację udało się je zamaskować.Budujemy w okolicach Gdańska.Na pytania chętnie odpiszę.
Witam. Zaczynamy budowę Wiktora w Redzie. Czy mogę prosić o kontakt. martin7912@wp.pl pozdrawiam Marcin

MARCIN

+

2018-10-25 18:02

W dniu 12.10.2014 o 13:34, Gość Gość napisał:   Witam. Jestem zachwycona projektem Wiktor i w przyszłym roku zaczynamy budowę... Mam pytanie i prośbę do P. Anety czy była by możliwość przesłania zdjęć z wnętrza domu....byłabym bardzo wdzięczna. Pomogłoby nam to w podjęciu ostatecznych decyzji... Pozdrawiam Aga Ś.
Witam. Zaczynamy budowę Wiktora w Redzie. Czy mogę prosić o kontakt. martin7912@wp.pl

Marcin

+

2018-02-07 09:49

Witam, mógłby ktoś podesłać mi zdjęcia z budowy domu WIKTOR będę wdzięczny na adres email zetor123@interia.pl Pozdrawiam

Łukasz Budowlaniec

+

2017-04-11 10:04

Dzień dobry, przymierzam się właśnie do zakupu projektu "Wiktor" i będę wdzięczna za wszelkie wskazówki dotyczące budowy. A gdyby ktoś zachciał podzielić się zdjęciami z zewnątrz/wewnątrz to byłoby w ogóle wspaniale e-mail: msjackowicz@gmail.com Pozdrawiam Marta  

Marta

+

Twój IP: 34.228.185.211
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×