ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Atrakcyjny, idealnie dostosowany do potrzeb przyszłych mieszkańców projekt domu Virgo II z dwustanowiskowym garażem, który sprosta oczekiwaniom wszystkich jego domowników. Projekt Virgo II G2 to dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą, a na poddaszu znajdują się sypialnie, łazienka oraz suszarnia. Kuchnię połączono z pokojem dziennym poprzez jadalnię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym – Vigo II G1.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz w części żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Tomasz Flak

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
283 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
475 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
95 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA160.2 m²
+ Powierzchnia garażu32.4 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze11.2 m²
Powierzchnia zabudowy178.8 m²
Kubatura netto577.3 m³
Powierzchnia dachu278.9 m²
Kąt nachylenia dachu39°
Wysokość budynku8.6 m
Min. wymiary działki dł.21.18 m
Min. wymiary działki szer.25.08 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2018-03-20 11:29

Witam. Mam pytanie odnośnie drzwi w realizacji 1. Jaki to kolor i firma?

Kinga

+

2017-03-06 14:08

Naprawdę piękny dom Ja właśnie jestem w fazie wykończenia i niestety muszę stwierdzić iż koszty są bardzo duże Ja na tą chwilę zamykam się w 700 tyś zł efekt jest bardzo fajny ale niestety koszta już nie.
Witam.Czyli w porównaniu do kosztorysu to jest przepaść. Rozumiem, ze ta kwota jest bez działki i ogrodu itp. itd.?

Krzyś

+

2016-09-27 10:27

Naprawdę piękny dom Ja właśnie jestem w fazie wykończenia i niestety muszę stwierdzić iż koszty są bardzo duże Ja na tą chwilę zamykam się w 700 tyś zł efekt jest bardzo fajny ale niestety koszta już nie.

Gość 2

+

2013-01-02 10:58

Witam,   Mam pytanie czy wie ktoś gdzie mogę znaleść identyczne płyty gresowe jak są na kominku zdjęcie nr 28 ? Bardzo proszę o maila k.wroblewski86@gmail.com

Kamil

+

2012-03-23 09:51

Witam serdecznie wszystkich-mam zamiar sie budować i jestem zainteresowana tym wlaśnie projektem- czy ktoś z panstwa kto wybudował juz taki dom jest w stanie podać koszt budowy w stanie surowym i koszt budowy pod klucz? Nie wiem ile potrzebuję pieniążków na wybudowanie takiego domu. A może ktoś ma zdjęcia skończonego domu? Jeżeli tak to mogę prosić o przeslanie na email-a studio-verona@wp.pl Z góry dziękuję  
Witam, Czy ktoś z państwa wybudował ten dom w okolicach mazowieckiego?? Jestem prawie zdecydowany na budowę tego domu ale chciałbym porozmaiwa z kims kto juz go postawil no i oczywiście jeśli byłaby taka możliwośc to obejrzec taki domek na żywo. Proszę o kontakt pod trafic@o2.pl . Z góry Bardzo dziekuje.

Traffic

+

Twój IP: 54.242.115.55
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×