Rzuty

Tetyda
Rzut parter
Tetyda
Rzut poddasze
Tetyda
Rzut działki

Elewacje

Tetyda
Elewacja przód
Tetyda
Elewacja boczna
Tetyda
Elewacja boczna
Tetyda
Elewacja tył

Przekroje

Tetyda
Przekroje

Opis

Szukają Państwo z przyjaciółmi wygodnego domu, który w ramach adaptacji można zbliźniaczyć? Mamy dla Państwa bardzo interesującą propozycję - projekt domu Tetyda. Zastosowanie w Tetydzie dachu dwuspadowego sprawiło, że na poddaszu są bardzo funkcjonalne i ustawne pokoje, które spełnią oczekiwania wszystkich domowników. Tetyda to dom niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze zlokalizowano część dzienną i gospodarczą. Pokój dzienny został przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Centralnie umieszczony kominek umożliwia w prosty sposób rozprowadzenie ciepła po całym domu. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, duża łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z dwustanowiskowym garażem - Tetyda II oraz bez garażu - Tetyda III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne dwuwarstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, ocieplone styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy/gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 196 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 372 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.