Rzuty

Lutnia I
Rzut parter
Lutnia I
Rzut poddasze
Lutnia I
Rzut działki

Elewacje

Lutnia I
Elewacja przód
Lutnia I
Elewacja boczna
Lutnia I
Elewacja boczna
Lutnia I
Elewacja tył

Przekroje

Lutnia I
Przekroje

Opis

Lutnia I to dom z użytkowym poddaszem, który zaprojektowany został z myślą o rodzinie 4-5-osobowej. Projekt domu Lutnia I zainteresuje inwestorów ceniących sobie tradycyjną, ciekawą bryłę z dachem dwuspadowym. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią, częściowo otwarta kuchnia ze spiżarnią, łazienka, gabinet oraz jednostanowiskowy garaż dostępny przez pomieszczenie gospodarcze - pralnię. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, duża ogólnodostępna łazienka oraz strych. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Lutnia II lub bez garażu - Lutnia III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 226 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 394 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.