Rzuty

Ksante II
Rzut parter
Ksante II
Rzut poddasze
Ksante II
Rzut działki

Elewacje

Ksante II
Elewacja przód
Ksante II
Elewacja boczna
Ksante II
Elewacja boczna
Ksante II
Elewacja tył

Przekroje

Ksante II
Przekroje

Opis

Atrakcyjny wizualnie i przestronny projekt domu Ksante II z użytkowym poddaszem, powstał z myślą o rodzinie 4-6-osobowej. Cechą charakterystyczną projektu Ksante II z dwustanowiskowym garażem jest jego dach dwuspadowy. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią, łazienka, sypialnia. Garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze - pralnię. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, w tym jeden z własną garderobą, łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Ksante I lub bez garażu - Ksante III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 228 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 419 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.