Rzuty

Kora
Rzut parter
Kora
Rzut piętro
Kora
Rzut działki

Elewacje

Kora
Elewacja przód
Kora
Elewacja boczna
Kora
Elewacja boczna
Kora
Elewacja tył

Przekroje

Kora
Przekroje

Opis

Nowoczesny, piętrowy projekt domu Kora, zaspokoi potrzeby 4-5-osobowej rodziny. Cechą charakterystyczną projektu Kora jest jego płaski dach. Na parterze znajdują się: duży salon z kominkiem i wyjściem na taras, dostępny z salonu gabinet/pokój gościnny, kuchnia z jadalnią i spiżarnią, dwupoziomowy hol z małą łazienką oraz garaż z pomieszczeniem gospodarczym dostępnym z zewnątrz. Kuchnię z jadalnią i spiżarnią można oddzielić od reszty pomieszczeń przesuwnymi lekkimi ściankami. Rozmieszczenie parteru na dwóch poziomach i wyeksponowanie w wysokim salonie schodów nadaje wnętrzu ciekawy, nowoczesny charakter. Piętro zajmują pomieszczenia prywatne domowników - trzy przestronne sypialnie z dwiema dużymi łazienkami. Dwie sypialnie i łazienka połączona z pralnią posiadają wyjścia na balkony. Trzecia sypialnia z dużymi przeszkleniami od strony ogrodu może funkcjonować zamiennie jako salonik lub zielony pokój.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych posadowione na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop monolityczny, żelbetowy.

Wykończenie

Wykończenie elewacji płytami kamiennymi i panelami drewnianymi na stelażu. Stropodach pokryty papą termozgrzewalną.

Autor

Ewelina Popowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 255 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 549 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.