Rzuty

Belos
Rzut parter
Belos
Rzut poddasze
Belos
Rzut działki

Elewacje

Belos
Elewacja przód
Belos
Elewacja boczna
Belos
Elewacja boczna
Belos
Elewacja tył

Przekroje

Belos
Przekroje

Opis

Czy szukają Państwo projektu domu łączącego przestronne wnętrza z prostą formą bryły z dachem dwuspadowym? Chcielibyśmy Państwu polecić projekt domu Belos. Na parterze domu Belos znajduje się wiatrołap, obszerny hall z widocznymi schodami, pokój dzienny z kominkiem, połączony z jadalnią i kuchnią, spiżarnia, łazienka, gabinet oraz jednostanowiskowy garaż dostępny poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie, w tym jedna z własną łazienką i garderobą, ogólnodostępna łazienka oraz pralnia.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, drewnem i okładziną kamienną. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Aldona Dymus

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 196 000 zł 142 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 409 000 zł 286 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.