Rzuty

Arkadia II
Rzut parter
Arkadia II
Rzut poddasze
Arkadia II
Rzut działki

Elewacje

Arkadia II
Elewacja przód
Arkadia II
Elewacja boczna
Arkadia II
Elewacja boczna
Arkadia II
Elewacja tył

Przekroje

Arkadia II
Przekroje

Opis

Projekt domu Arkadia II powstał z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Arkadia II łączy walory estetyczne i funkcjonalne, zaspakajając potrzeby inwestorów skoncentrowanych na budowie domu z użytkowym poddaszem. Na parterze znajduje się pokój dzienny przestrzennie połączony z kuchnią i jadalnią, łazienka, pomieszczenia gospodarcze oraz sypialnia z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na poddaszu znajdują się trzy pokoje, łazienka oraz przestronny strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Centralnie usytuowany kominek pozwala na wykonanie ogrzewania kominkowego. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Arkadia oraz bez garażu - Arkadia III.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 244 000 zł 168 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 432 000 zł 285 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.