Porównanie projektów

Projekt domu Natan

3 600 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
131,60 m2
Powierzchnia zabudowy
113,00 m2
Kubatura netto
401,80 m3
Powierzchnia dachu
149,90 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
9,50 m
Min. wymiary działki dł.
21,38 m
Min. wymiary działki szer.
16,63 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
0

Parter

Natan
Rzut parter

Piętro

Natan
Rzut piętro

Elewacje

Natan
Elewacja przód
Natan
Elewacja boczna
Natan
Elewacja boczna
Natan
Elewacja tył

Rzut działki

Natan
Przekrój

Opis

PROJEKT DOSTĘPNY TYLKO U NAS

Natan to elegancki, piętrowy dom bez garażu. Parter domu to strefa dzienna, w której salon, jadalnia i kuchnia są wyraźnie wyodrębnione. Na szczególną uwagę zasługuje piękne przeszklenie w jadalni. Uzupełnieniem funkcji parteru są niewielka, ale ustawna łazienka, spiżarnia oraz gabinet. Piętro domu to trzy wygodne sypialnie (jedna z osobna garderobą i ciekawym oknem), wspólna łazienka wraz z pralnią (pełniącą jednocześnie funkcję kotłowni). Projekt dostępny jest w wersji z garażem - Natan 1G, a także w wersji bez okapu - Natan II oraz w wersji poszerzonej - Nataniel.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika, płytami włókno-cementowymi i drewnianymi profilami wykończeniowymi. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!