Rzuty

Zorka II
Rzut parter
Zorka II
Rzut
Zorka II
Rzut działki

Elewacje

Zorka II
Elewacja przód
Zorka II
Elewacja boczna
Zorka II
Elewacja boczna
Zorka II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Zorka II to nowoczesny i wyjątkowo funkcjonalny dom z użytkowym poddaszem. W centralnej części strefy dziennej zaprojektowano kominek. Salon połączony jest z jadalnią i kuchnią. Zadaszony taras zachęca do odpoczynku również w deszczowe i chłodniejsze dni. Dodatkowo na parterze zaprojektowano gabinet, łazienkę i spiżarnię. Strefa nocna, która została zlokalizowana na poddaszu, to trzy sypialnie, duża łazienka, pralnia oraz garderoba. Z wiatrołapu prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, który jest połączony z pomieszczeniem gospodarczym. Projekt jest również dostępny w wersji z dachem bez okapu - Zorka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.