Rzuty

Tryton
Rzut parter
Tryton
Rzut poddasze
Tryton
Rzut działki

Elewacje

Tryton
Elewacja przód
Tryton
Elewacja boczna
Tryton
Elewacja boczna
Tryton
Elewacja tył

Przekroje

Tryton
Przekroje

Opis

Projekt domu Tryton to propozycja dla tych, którzy cenią wygodę i komfort. Projekt Tryton to dom z garażem jednostanowiskowym, z ciekawie zaprojektowanym poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony. Tryton dedykowany jest 4-5 osobowym rodzinom. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym poprzez jadalnię z kuchnią, spiżarnia, pokój z łazienką, pomieszczenie gospodarcze oraz garaż. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Tryton oraz garażem dwustanowiskowym – Tryton II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 243 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 412 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.