Rzuty

Kaja II
Rzut parter
Kaja II
Rzut poddasza
Kaja II
Rzut działki

Elewacje

Kaja II
Elewacja przód
Kaja II
Elewacja boczna
Kaja II
Elewacja boczna
Kaja II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Kaja II jest projektem klasycznego domu parterowego, w którym mamy możliwość adaptacji strychu na pomieszczenia mieszkalne. Część dzienna to przestronna, otwarta, jasna przestrzeń doświetlona licznymi przeszkleniami. Salon połączony jest z jadalnią i otwartą kuchnią, która posiada praktyczną spiżarnię. W strefie nocnej zaprojektowano trzy sypialnie, z czego jedna posiada własną garderobę. Dodatkowo do dyspozycji domowników są dwie łazienki oraz pralnia. Z przestronnego wiatrołapu, który posiada wydzielone miejsce na dużą szafę, prowadzi wejście do dwustanowiskowego garażu, a następnie do pomieszczenia gospodarczego. Projekt jest również dostępny w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową oraz bez strychu do adaptacji - Kaja.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 312 000 zł 276 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 481 000 zł 423 000 zł 405 000 zł
Elementy zewnętrzne 36 000 zł 31 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.