Rzuty

Junona II
Rzut parter
Junona II
Rzut piętro
Junona II
Rzut działki

Elewacje

Junona II
Elewacja przód
Junona II
Elewacja boczna
Junona II
Elewacja boczna
Junona II
Elewacja tył

Przekroje

Junona II
Przekroje

Opis

Piętrowy, nowoczesny dom Junona II zaprojektowany został dla 4-5-osobowej rodziny. Projekt Junona II to propozycja dla inwestorów ceniących komfort i wygodę, jakie powinien zapewniać dom z garażem dwustanowiskowym. Na parterze znajduje się obszerny pokój dzienny z jadalnią, otwartą kuchnią i podręczną spiżarnią. Z hallu dostępna jest mała toaleta. Garaż dostępny jest przez pomieszczenie gospodarcze. Na piętro prowadzą drewniane schody. Znajdują się tam trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką. Sypialnia rodziców posiada własną garderobę. Istnieje wersja projektu z garażem jednostanowiskowym - Junona.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne i wewnętrzne parteru wykonane są z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe wypełnione wełną mineralną. Strop nad parterem żelbetowy, a nad piętrem drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz
Małgorzata Dracz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 309 000 zł 243 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 495 000 zł 385 000 zł 356 000 zł
Elementy zewnętrzne 21 000 zł 16 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.