Rzuty

Fabia XIII
Rzut parter
Fabia XIII
Rzut działki

Elewacje

Fabia XIII
Elewacja przód
Fabia XIII
Elewacja boczna
Fabia XIII
Elewacja boczna
Fabia XIII
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Fabia XIII jest projektem klasycznego domu parterowego dla 5-6-osobowej rodziny, której zależy na czterech sypialniach w części nocnej. Strefa dzienna, rozpoczynająca się wiatrołapem, została wyraźnie oddzielona od pozostałej części domu. Przestronny salon z jadalnią wraz z kuchnią tworzą dużą i otwartą przestrzeń. W chłodne dni domownicy mogą cieszyć się ciepłem kominka zarówno w salonie jak i na zadaszonym tarasie. Dodatkowa spiżarnia pomieści sprzęty i artykuły kuchenne. Z hallu mamy dostęp do ogólnodostępnej łazienki. W strefie prywatnej zaprojektowano cztery wygodne i ustawne sypialnie oraz dużą łazienkę. Strefa gospodarcza to dwustanowiskowy garaż połączony z pomieszczeniem gospodarczym, do którego mamy dostęp z wiatrołapu. Projekt dostępny jest w wersji bez garażu - Fabia; z garażem 1-st. - Fabia II i Fabia IV; z innym układem funkcjonalnym - Fabia VI, Fabia VIII, Fabia IX, Fabia XI, Fabia XII, Fabia XIV i Fabia XIVa; oraz o mniejszej powierzchni użytkowej - Fabia III, Fabia V, Fabia VII i Fabia X.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

Marcin Abramowicz
Marta Zaperty-Adamek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.