Rzuty

Amfora
Rzut parter
Amfora
Rzut poddasze
Amfora
Rzut działki

Elewacje

Amfora
Elewacja przód
Amfora
Elewacja boczna
Amfora
Elewacja boczna
Amfora
Elewacja tył

Przekroje

Amfora
Przekroje

Opis

Ciekawy dom z użytkowym poddaszem Amfora to propozycja dla osób poszukujących interesującej formy z komfortem użytkowania. Projekt domu Amfora zaprojektowany został z myślą o 4-6-osobowej rodzinie. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia oraz łazienka. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy przestronne sypialnie, wygodna łazienka oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Sypialnia rodziców posiada własną garderobę. Projekt dostępny w wersji bez garażu - Amfora III oraz z garażem dwustanowiskowym - Amfora II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy/gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 238 000 zł 180 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 403 000 zł 296 000 zł 292 000 zł
Elementy zewnętrzne 15 000 zł 10 000 zł tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.