Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Tuliusz VI

3 450 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
139,00 m2
+ powierzchnia garażu
18,50 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
5,80 m2
+ powierzchnia strychu
17,50 m2
Powierzchnia zabudowy
142,40 m2
Kubatura netto
565,70 m3
Powierzchnia dachu
240,60 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
19,72 m
Min. wymiary działki szer.
21,62 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Tuliusz VI
Rzut parter

Poddasze

Tuliusz VI
Rzut poddasze

Elewacje

Tuliusz VI
Elewacja przód
Tuliusz VI
Elewacja boczna
Tuliusz VI
Elewacja boczna
Tuliusz VI
Elewacja tył

Rzut działki

Tuliusz VI
Przekrój

Opis

Tuliusz VI to ciekawy projekt jednorodzinnego domu z poddaszem użytkowym. Zaprojektowany w ponadczasowym, klasycznym stylu. Parter domu to strefa dzienna, składająca się z przestronnego salonu otwartego na jadalnię i kuchnię. Warto zauważyć, że kuchnię można w prosty sposób, w ramach adaptacji, oddzielić ścianką. Na tym poziomie zaprojektowano także gabinet z wyjściem na ogród, spiżarnię, łazienkę oraz część gospodarczą (dwa pomieszczenia gospodarcze i garaż). Na poddaszu umieszczono trzy sypialnie (jedna posiada osobna garderobę), wygodną pralnię oraz dużą, wspólną łazienkę. Dostępny z półpiętra strych można zaadaptować na potrzeby mieszkaniowe. Projekt dostępny jest w wersji z garażem dwustanowiskowym - Tuliusz VII, Tuliusz Nowy i Tuliusz Nowy II, a także w wersjach z tradycyjną elewacją - Tuliusz, Tuliusz II, Tuliusz III, Tuliusz IV, Tuliusz V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie