Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Porównanie projektów

Projekt domu Anteusz z wykuszem 2G

3 500 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
123,30 m2
+ powierzchnia garażu
36,30 m2
+ powierzchnia strychu
15,80 m2
Powierzchnia zabudowy
141,70 m2
Kubatura netto
526,70 m3
Powierzchnia dachu
187,10 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
17,60 m
Min. wymiary działki szer.
23,88 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
2

Parter

Anteusz z wykuszem 2G
Rzut parter

Poddasze

Anteusz z wykuszem 2G
Rzut poddasze

Elewacje

Anteusz z wykuszem 2G
Elewacja przód
Anteusz z wykuszem 2G
Elewacja boczna
Anteusz z wykuszem 2G
Elewacja boczna
Anteusz z wykuszem 2G
Elewacja tył

Rzut działki

Anteusz z wykuszem 2G
Przekrój

Opis

Cenisz sobie tradycyjny styl w architekturze domu? Nie wyobrażasz sobie domu bez poddasza użytkowego? Właśnie dla Ciebie stworzyliśmy projekt Anteusz z Wykuszem 2G - klasyczny wygląd i elegancja, które nigdy nie wyjdą z mody. Dom ten prezentuje się bardzo ciekawie, a uwagę przyciąga prostokątny, przeszklony wykusz. Białe ściany bardzo ładnie komponują się z kontrastowym dachem i ciemniejszą, drewnianą stolarką. Prosta linia dachu przełamana jest lukarną od strony ogrodowej, która prócz oczywistej funkcji ozdobnej, powiększa przestrzeń użytkową sypialni i doskonale ją doświetla. Niezaprzeczalnym atutem jest również widok, jaki się rozciąga z balkonu. Rzut domu opiera się na kwadracie z dołączonym garażem dwustanowiskowym. Parter to w całości strefa wspólna, koncentrująca się wokół kominka. Takie rozwiązanie umożliwia zastosowanie alternatywnego ogrzewania kominkowego. Pokój dzienny jest jasny i bardzo przestronny. Jadalnia - umieszczona w wykuszu - łączy salon z kuchnią. Tuż obok kuchni znajduje się spiżarnia, którą doceni każda Pani i Pan domu. Ze spiżarni można zrezygnować w ramach adaptacji i powiększyć w ten sposób kuchnię. Wiatrołap połączony jest z garderobą, co stanowi dużą wygodę. Z garderoby przechodzi się do pomieszczenia gospodarczego, a dalej do garażu. Zabudowane schody prowadzą na poddasze, które składa się z trzech ustawnych pokoi oraz łazienki i pralni. Dostępny z półpiętra strych można zaadaptować na pokój hobby, siłownię lub sypialnię. Projekt można wykorzystać do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków silikatowych. ocieplone styropianem, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy i płyta monolityczna.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie