Dachówka ceramiczna KODA w nowej wersji kolorystycznej

Dachówka ceramiczna KODA w nowej wersji kolorystycznej


Nowość kolorystyczna w ofercie CREATON – dachówka ceramiczna KODA FINESSE czarna glazurowana to doskonały produkt na dach dla miłośników nowoczesnej elegancji. Produkt ułożony na połaci dachu zachwyca estetyką, imponuje zaletami funkcjonalnymi i perfekcyjną trwałością. Jest idealną alternatywą dla typowej dachówki płaskiej. Doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachowe nowoczesnych domów, realizowanych według projektów biura Dobre Domy.

Elegancki odcień głębokiej czerni podkreślony najlepszej jakości powierzchnią glazurowaną FINESSE wpisuje się w najmodniejszy aktualnie trend na rynku ciężkich pokryć dachowych – minimalistyczną elegancję. Dachówka KODA w wersji FINESSE jest jeszcze bardziej funkcjonalna i trwała, odporna na działanie negatywnych czynników atmosferycznych, w tym silnego mrozu i intensywnego promieniowania UV. Powłoka zmniejsza ryzyko osadzania się na połaci zanieczyszczeń oraz ogranicza zmiany wynikające ze zjawiska „starzenia się” dachu.

Uzupełnieniem dachówki połaciowej KODA jest bogata gama dodatków ceramicznych i akcesoriów zapewniających wygodny i szybki montaż dachu w jakości CREATON. Dachówka, podobnie jak pozostałe modele ceramiczne marki posiada gwarancję aż do 50 lat zgodnie z warunkami określonymi na www.creaton.pl.

Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje