ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
WYŚLIJ PROJEKT MAILEM
POBIERZ PREZENTACJĘ PROJEKTU PDF
DODAJ DO SCHOWKA
ZOBACZ PROJEKT NA JEDNEJ STRONIE

Słoneczko II

NAZWA PROJEKTU
95.50 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
116 000 zł
Koszt budowy domu systemem gospodarczym do stanu wykończonego

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Czy poszukują Państwo małego domu parterowego dla 3-4-osobowej rodziny? Mamy dla Państwa idealną propozycję - projekt domu Słoneczko II. Dzięki prostej konstrukcji i niewielkim gabarytom jest ekonomiczny w budowie. Dodatkowym walorem jest możliwość poszerzenia bryły budynku bez konieczności zmiany konstrukcji dachu. Dom posiada kominek wewnętrzny i zadaszony taras. W Słoneczku w wersji dużej powiększony został pokój dzienny, pom. gospodarcze ze spiżarnią, łazienka i dodane osobne wc. Projekt dostępny w wersji większej – Słoneczko I oraz z garażem – Słoneczko III.

Projekt dostępny w wersji ze stropem drewnianym lub gęstożebrowym.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop drewniany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu - dachówka cementowa lub ceramiczna.

Autor

  • Iwona Flak
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
122 000 zł 85 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
172 000 zł 116 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
34 400 zł 23 200 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA95.5 m²
Powierzchnia zabudowy120.2 m²
Kubatura netto273.6 m³
Powierzchnia dachu174.0 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku5.9 m
Min. wymiary działki dł.19.18 m
Min. wymiary działki szer.19.98 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek1
Garaż0

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-07-18 11:01

Witam.. bardzo prosze o przeslanie zestawienia materialow do stanu surowego zamknietego na dom ok 100m kw z poddaszem do adaptacji..bezplatnie. Projektu jeszcze nie wybralam ale ok 3 pokoji i lazienki w czesci nocnej i salon z kuchnia z wyjciem na taras plus ubikacja czesc dzienna..jesli mozna tez to szacunkowy kosztorys ,na adres czamk@wp.pl pozdrawiam .
Witam, poniżej podaję linki do naszej strony z domami parterowymi  o powierzchni do 100m2 oraz domy z poddaszem użytkowym również do 100m2. Jeśli będzie Pan zainteresowany konkretnymi projektami, wtedy możemy udostępnić materiały szczegółowe na wybrane projekty.   http://www.dobredomy.pl/projekty/?psearch%5Bname%5D=0&psearch%5BsizeMin%5D=90&psearch%5BsizeMax%5D=100&psearch%5BareaWidth%5D=&psearch%5Blevels1%5D=1&psearch%5Bauthor%5D=0&psearch%5Bsearch_advanced%5D=1   http://www.dobredomy.pl/projekty/?psearch%5Bname%5D=0&psearch%5BsizeMin%5D=90&psearch%5BsizeMax%5D=100&psearch%5BareaWidth%5D=&psearch%5Blevels3%5D=3&psearch%5Bauthor%5D=0&psearch%5Bsearch_advanced%5D=1

Dobre Domy

+

2017-07-17 15:26

Witam.. bardzo prosze o przeslanie zestawienia materialow do stanu surowego zamknietego na dom ok 100m kw z poddaszem do adaptacji..bezplatnie. Projektu jeszcze nie wybralam ale ok 3 pokoji i lazienki w czesci nocnej i salon z kuchnia z wyjciem na taras plus ubikacja czesc dzienna..jesli mozna tez to szacunkowy kosztorys ,na adres czamk@wp.pl pozdrawiam .

Malgorzata

+

2017-07-11 11:15

Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnego kosztorysu na adres: marcin.fraczek@poczta.fm Dziękuję, pozdrawiam ;)
Witam. W dniu dzisiejszym wyślemy rysunki szczegółowe oraz zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Kosztorysy do projektów dostępne są odpłatnie: http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/   Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2017-07-10 14:10

Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnego kosztorysu na adres: marcin.fraczek@poczta.fm Dziękuję, pozdrawiam ;)

marcin

+

2017-07-10 07:21

Witam, Proszę o przesłanie kosztorysu oraz wymiarów pomieszczeń na adres onaaaaa21@o2.pl, z góry dziękuję i pozdrawiam.
Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×