ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAMÓW PROJEKT    2 039 zł 2 289 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych Zobacz co dostajesz gratis

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Gerda to nowoczesny dom, który ucieszy inwestorów posiadających wąską działkę. Parterowy projekt domu Gerda przeznaczony jest dla 3-4-osobowej rodziny. Układ pomieszczeń podzielono na część ogólną i prywatną. W części ogólnej znajduje się wiatrołap z przejściem przez hall do otwartej przestrzeni salonu z jadalnią i kuchnią. Z kuchni dostępne jest pomieszczenie gospodarcze. Możliwe jest również zamknięcie kuchni. Część prywatna składa się z korytarza i dostępnej z niego łazienki oraz dwóch obszernych sypialni.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Więźba dachowa z wiązarów prefabrykowanych. Strop drewniany, nieużytkowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Bartłomiej Chomicz
 • Tomasz Flak
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
119 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
204 000 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
40 800 zł tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA77.3 m²
Powierzchnia zabudowy105.0 m²
Kubatura netto227.0 m³
Powierzchnia dachu115.7 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku6.5 m
Min. wymiary działki dł.17.72 m
Min. wymiary działki szer.18.76 m
Liczba pokoi2
Liczba łazienek1
Garaż0
ZAMÓW PROJEKT    2 039 zł 2 289 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2016-11-06 11:35

JAK KTOŚ CHCE OBEJRZEĆ Z ZEWNĄTRZ TO MOŻNA W OKOLICACH GDAŃSKA WIDZIAŁAM - SUPER SIE PREZENTUJE   NIESTETY NIE MÓJ :)) ALE MOGĘ PODAĆ NAMIARY GDZIE STOI JUŻ GOTOWY NAPRAWDĘ ZGRABNY DOMEK
Czy można prosić o te namiary. Mój adres to coolakilla@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam
W Pruszczu Gdańskim stoi taki domek, elegancko wygląda

ja35

+

2016-07-21 09:11

JAK KTOŚ CHCE OBEJRZEĆ Z ZEWNĄTRZ TO MOŻNA W OKOLICACH GDAŃSKA WIDZIAŁAM - SUPER SIE PREZENTUJE   NIESTETY NIE MÓJ :)) ALE MOGĘ PODAĆ NAMIARY GDZIE STOI JUŻ GOTOWY NAPRAWDĘ ZGRABNY DOMEK
Czy można prosić o te namiary. Mój adres to coolakilla@gmail.com. Dziękuję i pozdrawiam

Michał

+

2016-07-21 09:10

Witam, zamieszczam kilka zdjęć z realizacji naszej budowy. Niedługo będzie zrobiony dach. Chętnie zobaczyłbym realizacje innej budowy tego projektu. https://plus.google.com/photos/111759434620638069262/albums/5930481055542206881/5934308462184438754?pid=5934308462184438754&oid=111759434620638069262
Witam,   Czy można prosić o zdjęcie już gotowego domu  z garażem od frontu. Mój adres to coolakilla@gmail.com. Dziękuje i pozdrawiam

Michał

+

2016-02-15 14:01

Witam, Czy istnieje możliwość wykonania projektu podnosząc piętro o 4 pustaki oraz wykonania dachu w kącie 45st? (wymogi domków na kaszubach) Pozdrawiam.
Witam Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres info@dobredomy.pl   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2016-02-15 13:33

Witam, Czy istnieje możliwość wykonania projektu podnosząc piętro o 4 pustaki oraz wykonania dachu w kącie 45st? (wymogi domków na kaszubach) Pozdrawiam.

Piotr

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×