Rzuty

Satyr
Rzut parter
Satyr
Rzut poddasze
Satyr
Rzut działki

Elewacje

Satyr
Elewacja przód
Satyr
Elewacja boczna
Satyr
Elewacja boczna
Satyr
Elewacja tył

Przekroje

Satyr
Przekroje

Opis

Funkcjonalny i atrakcyjny projekt domu Satyr został zaprojektowany z myślą o 4-5-osobowej, ceniącej komfort rodzinie. W projekcie Satyr zaplanowano dach kopertowy, wielospadowy, dzięki czemu dom ten doskonale zaprezentuje się na Państwa działce. Satyr to dom z użytkowym poddaszem, niepodpiwniczony, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestronna kuchnia z jadalnią, łazienka, dwa pokoje oraz pomieszczenie gospodarcze. Jednostanowiskowy garaż dostępny jest poprzez wiatrołap. Na poddaszu znajduje się przestronny hall, wygodna łazienka oraz dwie sypialnie z garderobami. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Satyr II.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu ścianki lekkie. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 231 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 429 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.