Rzuty

Pluton
Rzut parter
Pluton
Rzut poddasze
Pluton
Rzut działki

Elewacje

Pluton
Elewacja przód
Pluton
Elewacja boczna
Pluton
Elewacja boczna
Pluton
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Atrakcyjny, realnie dostosowany do potrzeb mieszkańców projekt domu Pluton, dedykowany jest 4-5-osobowej rodzinie. Dom Pluton z pewnością zadowoli inwestorów skoncentrowanych na budowie domu, który połączy prostotę bryły z ciekawą stylizacją i wykończeniem elewacji. Pluton to dom z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z wbudowanym garażem jednostanowiskowym. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni oraz część gospodarcza z garażem jednostanowiskowym i pomieszczeniem gospodarczym. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami, ogólnodostępną łazienką, pralnią oraz sypialnię rodziców z garderobą.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Więźba dachowa tradycyjna lub z wiązarów prefabrykowanych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną ceglaną. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak
Małgorzata Dracz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.