Rzuty

Kama
Rzut parter
Kama
Rzut poddasze
Kama
Rzut działki

Elewacje

Kama
Elewacja przód
Kama
Elewacja boczna
Kama
Elewacja boczna
Kama
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Kama to jednorodzinny, klasyczny dom z poddaszem użytkowym. Dwuspadowy, prosty dach pozytywnie wpływa na koszty budowy. Prosta bryła wzbogacona została o nowoczesne wykończenia z okładziny drewnianej i klinkierowej. Parter to strefa dzienna, w której salon łączy się z jadalnią i kuchnią. Całość uzupełniają spiżarnia, łazienka oraz pokój, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Bezpośrednio z wiatrołapu jest przejście do dwustanowiskowego garażu, a dalej do pomieszczenia gospodarczego. Poddasze to trzy wygodne sypialnie, łazienka, pralnia i wspólna garderoba.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną klinkierową i drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną lub cementową.

Autor

Tomasz Flak
Katarzyna Płaczek

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.