Rzuty

Aurora
Rzut parter
Aurora
Rzut poddasze
Aurora
Rzut działki

Elewacje

Aurora
Elewacja przód
Aurora
Elewacja boczna
Aurora
Elewacja boczna
Aurora
Elewacja tył

Przekroje

Aurora
Przekroje

Opis

Dwurodzinna rezydencja Aurora, to doskonała propozycja dla rodziny ceniącej komfort i wygodę . Parterowy projekt domu Aurora z użytkowym poddaszem , przeznaczony jest dla rodziny wielopokoleniowej. Rzut parteru podzielony został na dwa mieszkania. Pierwsze mieszkanie zostało podzielone na trzy strefy: ogólną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny, sypialną z łazienką oraz część gospodarczą. Wszystkie strefy zlokalizowane są na parterze. Drugie mieszkanie zostało podzielone na dwie strefy: dzienną - hall, kuchnia, jadalnia i pokój dzienny oraz nocną - sypialnie, łazienka i garderoba zlokalizowaną na poddaszu.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych, ocieplone, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z pustaków ceramicznych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 466 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 776 000 zł tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.