Porównanie projektów

Projekt domu Kornel

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
148,20 m2
+ powierzchnia garażu
35,40 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
7,90 m2
Powierzchnia zabudowy
159,60 m2
Kubatura netto
603,40 m3
Powierzchnia dachu
235,40 m2
Kąt nachylenia dachu
20°
Wysokość budynku
8,50 m
Min. wymiary działki dł.
22,96 m
Min. wymiary działki szer.
20,02 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Kornel
Rzut parter

Piętro

Kornel
Rzut piętro

Elewacje

Kornel
Elewacja przód
Kornel
Elewacja boczna
Kornel
Elewacja boczna
Kornel
Elewacja tył

Rzut działki

Kornel
Przekrój

Opis

Kornel to projekt pięknego i reprezentacyjnego domu piętrowego, który spełni oczekiwania 4-5-osobowej rodziny. Parter domu to duża, otwarta przestrzeń, którą tworzy salon z jadalnią oraz kuchnia. Obok kuchni znajduje się praktyczna spiżarnia. Do dyspozycji domowników oraz gości zaprojektowano niewielką łazienkę. Uzupełnieniem tej strefy jest dodatkowy pokój, który można przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Strefa prywatna została zlokalizowana na piętrze budynku i składa się na nią moduł rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka) oraz dwie duże i ustawne sypialnie. Dodatkowo zaprojektowano łazienkę i pralnię. Strefa gospodarcza to duży, dwustanowiskowy garaż, do którego wejdziemy z wiatrołapu oraz pomieszczenie gospodarcze, które posiada wyjście na ogród.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Strop gęstożebrowy z elementami stropu monolitycznego.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).