Porównanie projektów

Projekt domu Atlanta Nowa

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
134,40 m2
+ powierzchnia garażu
20,80 m2
+ powierzchnia pom. gosp.
6,50 m2
+ powierzchnia strychu
19,70 m2
Powierzchnia zabudowy
134,30 m2
Kubatura netto
537,60 m3
Powierzchnia dachu
221,40 m2
Kąt nachylenia dachu
40°
Wysokość budynku
8,40 m
Min. wymiary działki dł.
18,42 m
Min. wymiary działki szer.
22,37 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
2
Garaż
1

Parter

Atlanta Nowa
Rzut parter

Poddasze

Atlanta Nowa
Rzut poddasze

Elewacje

Atlanta Nowa
Elewacja przód
Atlanta Nowa
Elewacja boczna
Atlanta Nowa
Elewacja boczna
Atlanta Nowa
Elewacja tył

Rzut działki

Atlanta Nowa
Przekrój

Opis

Projekt Atlanta Nowa jest idealną propozycją dla ludzi szukających tradycyjnego domu, prostego i eleganckiego zarazem. Zwarta bryła domu, zaplanowana na rzucie prostokąta, urozmaicona jest poprzez wykusz i podcień od strony ogrodowej. Dodatkowym atutem jest dach o nieskomplikowanej konstrukcji, co ograniczy koszty budowy domu. Parter domu Atlanta Nowa to w przeważającej części strefa dzienna domowników, obejmująca kuchnię otwartą na jadalnię oraz przestronny pokój dzienny. W centrum zaplanowano kominek, co umożliwi zastosowanie ogrzewania kominkowego. Dopełnieniem parteru jest gabinet oraz niewielka, ale swobodnie mieszcząca prysznic, łazienka. Bezpośrednio z wiatrołapu przechodzi się do kotłowni, a dalej do garażu i pomieszczenia gospodarczego. Poddasze domu to typowa strefa nocna - trzy sypialnie oraz ogólnodostępna łazienka. Warto podkreślić, że w jednej sypialni zaprojektowano osobną garderobę. Strych można w ramach adaptacji przekształcić do funkcji mieszkalnej. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Atlanta Nowa II oraz bez garażu - Atlanta Nowa III, a także z inną aranżacją parteru i poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Atlanta, z garażem dwustanowiskowym - Atlanta II oraz bez garażu - Atlanta III. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz strop żelbetowy monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).