KONKURS FOTOGRAFICZNY


Przyślij nam zdjęcia swojego domu wybudowanego na podstawie jednego z naszych projektów – zarówno z zewnątrz jak i jego wnętrza, weź udział w konkursie i wygraj atrakcyjne nagrody!

Miło nam Państwa poinformować, iż reaktywowaliśmy konkurs fotograficzny. Wystarczy zrobić kilka ciekawych zdjęć swojego wymarzonego domu (im więcej atrakcyjnych, różnorodnych ujęć, tym większe szanse na nagrodę) i przesłać nam je mailowo bądź na płycie, wraz z wypełnionym formularzem, dostępnym poniżej.

W aktualnej edycji konkursu, trwającej do końca listopada 2015r, nagrodami są:
MyBaze.com to międzynarodowa platforma designu, na której można kupić starannie wyselekcjonowane produkty od wyjątkowych projektantów z Polski i zagranicy. Idea MyBaze to „Design your Life”, zgodnie z którą, w jednym miejscu można znaleźć wszystko, co niezbędne do domu –  oryginalne akcesoria, meble, dodatki i dekoracje. Dzięki szerokiemu asortymentowi z MyBaze.com urządzi się cały dom.

projekty domów

Jeśli jednak nie zdążysz wybudować swojego wymarzonego domu i przesłać nam zdjęć przed zakończeniem tej edycji konkursu – nic straconego! Śledź uważnie naszą stronę www.dobredomy.pl – znajdziesz tam informacje o kolejnych edycjach i równie ciekawych nagrodach.

Tam również, przeglądając dotychczas nadesłane do nas zdjęcia z realizacji, z pewnością znajdziesz źródło inspiracji...

Dokumenty do pobrania:
Formularz zgłoszenia
Regulamin konkursu
Newsletter

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z atrakcyjnymi promocjami na projekty oraz poradami dotyczącymi budowy i wystroju domu!

Podaj imię

Podaj adres e-mail

Dziękujemy

SPRAWDŹ SKRZYNKĘ I POTWIERDŹ SWÓJ ZAPIS DO NEWSLETTERA

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).

71 352 04 40

bezpłatne konsultacje