ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
WYŚLIJ PROJEKT MAILEM
POBIERZ PREZENTACJĘ PROJEKTU PDF
DODAJ DO SCHOWKA
ZOBACZ PROJEKT NA JEDNEJ STRONIE

Eris

NAZWA PROJEKTU
165.60 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
326 000 zł
Koszt budowy domu systemem gospodarczym do stanu wykończonego

CHARAKTERYSTYKA

Opis

PROJEKT DOMU DOSTĘPNY TYLKO U NAS


Eris to duży, komfortowy dom jednorodzinny z garażem jednostanowiskowym. Elegancka, rozłożysta bryła pokryta jest białym tynkiem strukturalnym, na fragmentach położone są płyty kamienne i drewniane profile wykończeniowe. Całość zwieńczona jest grafitowym dachem. Duże przeszklenia zapewniają doskonałe doświetlenie wnętrza domu. Część dzienna jest bardzo przestronna i jasna. Kuchnia, jadalnia i salon stanowią jedną, otwartą przestrzeń. Nad jadalnią jest wysoki sufit. Dodatkowo na poziomie parteru zaprojektowano gabinet, garderobę, niewielką łazienkę, pom. gosp., garaż i kotłownię. Otwarte schody prowadzą na poddasze, gdzie zaplanowana została prywatna część domowników. Trzy sypialnie (jedna z własną garderobą), łazienka i pralnia - taki układ z pewnością przypadnie do gustu 4-5-osobowej rodzinie.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy wylewany.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, na fragmentach płyty kamienne lub gres, drewniane profile wykończeniowe. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Tomasz Flak
 • Katarzyna Widurska
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
279 000 zł 199 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
468 000 zł 326 000 zł 314 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
20 000 zł 13 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
93 600 zł 65 200 zł 62 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA165.6 m²
+ Powierzchnia garażu19.7 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.5 m²
Powierzchnia zabudowy168.4 m²
Kubatura netto557.9 m³
Powierzchnia dachu287.7 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku9.0 m
Min. wymiary działki dł.20.90 m
Min. wymiary działki szer.22.20 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-09-01 08:39

Właśnie rozpocząłem budowę domy z projektu ERIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia z realizacji :)

Dobre Domy

+

2017-09-01 05:04

Właśnie rozpocząłem budowę domy z projektu ERIS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sebastian

+

2017-07-11 13:14

Witam czy można powiększyć garaż do 2 stanowisk aby zyskać na pietrze ddatkowy pokój ale nie kosztem tych pięknych schodów i mini anresoli? Prosze o informację bardzo mi sisę podoba ten projekt
Witam. Tak, zmiana tego typu w domu ERIS jest możliwa do zaprojektowania. Zmiany w projekcie typowym może wprowadzić architekt na etapie adaptacji (od naszej pracowni otrzyma Pani wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Mogą również zaprojektować je architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-07-11 12:16

Witam czy można powiększyć garaż do 2 stanowisk aby zyskać na pietrze ddatkowy pokój ale nie kosztem tych pięknych schodów i mini anresoli? Prosze o informację bardzo mi sisę podoba ten projekt

kasieńka

+

2017-03-27 12:06

Witam. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków na adres carlos@life.pl Dziękuję.
Witam  serdecznie,   Czy  jest Pan zainteresowany  budowa  lub  buduje Pan  ten  właśnie dom??

Gość

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×