Rzuty

Iga II
Rzut parter
Iga II
Rzut działki

Elewacje

Iga II
Elewacja przód
Iga II
Elewacja boczna
Iga II
Elewacja boczna
Iga II
Elewacja tył

Przekroje

Opis

Iga II to piękny, reprezentacyjny dom parterowy z dużym garażem dwustanowiskowym. Do wnętrza domu prowadzi szeroki wiatrołap, z którego mamy wejście do garderoby. Strefa dzienna została zaprojektowana w centralnej części domu. Przestronny pokój dzienny z kominkiem połączony jest z jadalnią. Kuchnia została tak zaplanowana, aby swobodnie pomieścić nowoczesną, dużą wyspę. Znajdująca się tuż obok spiżarnia doskonale sprawdzi się jako schowek. Dodatkowo przy hallu zaprojektowano niewielką, ale w pełni funkcjonalną łazienkę. Część prywatna domu została podzielona na dwie osobne części. W lewym skrzydle mamy do dyspozycji dwie sypialnie, dużą łazienkę oraz pralnię. Natomiast w prawym skrzydle zaprojektowano moduł rodziców (sypialnia, garderoba i łazienka) oraz dodatkowy pokój, który możemy przeznaczyć na gabinet lub sypialnię. Część gospodarcza to dwustanowiskowy garaż i pomieszczenie gospodarcze. Projekt dostępny jest również z mniejszą powierzchnią użytkową - Iga.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków gazobetonowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych lub gazobetonowych.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu blachą.

Autor

Marta Zaperty-Adamek
Marcin Abramowicz

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.