Rzuty

Galaktyka III
Rzut parter
Galaktyka III
Rzut poddasze
Galaktyka III
Rzut działki

Elewacje

Galaktyka III
Elewacja przód
Galaktyka III
Elewacja boczna
Galaktyka III
Elewacja boczna
Galaktyka III
Elewacja tył

Przekroje

Galaktyka III
Przekroje

Opis

Projekt domu Galaktyka III ucieszy inwestorów poszukujących domu na wąską działkę. Projekt Galaktyka III bez garażu, powstał z myślą o 4-5-osobowej rodzinie, skoncentrowanej na budowie domu z poddaszem użytkowym. Na parterze znajduje się część dzienna z obszernym salonem połączonym z jadalnią i bezpośrednim dostępem do kuchni, część gospodarcza oraz gabinet. Na poddaszu zlokalizowano część nocną z sypialniami i ogólnodostępną łazienką. W ramach adaptacji można wydzielić zamkniętą kuchnię. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Galaktyka I, w wersji z garażem dwustanowiskowym - Galaktyka II oraz z podpiwniczeniem - Galaktyka IIIp.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z betonu komórkowego posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

Tomasz Flak

Kosztorys

Ceny
uśrednione
Ceny przy budowie
metodą gospodarczą
Wersja
ekonomiczna
Stan surowy zamknięty 197 000 zł 137 000 zł tymczasowy brak wyceny
Stan wykończony 320 000 zł 216 000 zł tymczasowy brak wyceny
Elementy zewnętrzne tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny
Instalacja tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny tymczasowy brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.