Porównanie projektów

Projekt domu Miriam VI

3 850 zł

Specyfikacja domu

Powierzchnia użytkowa
143,00 m2
+ powierzchnia garażu
35,20 m2
Powierzchnia zabudowy
255,50 m2
Kubatura netto
520,20 m3
Powierzchnia dachu
369,90 m2
Kąt nachylenia dachu
30°
Wysokość budynku
7,40 m
Min. wymiary działki dł.
28,32 m
Min. wymiary działki szer.
22,76 m
Liczba pokoi
4
Liczba łazienek
3
Garaż
2

Parter

Miriam VI
Rzut parter

Elewacje

Miriam VI
Elewacja przód
Miriam VI
Elewacja boczna
Miriam VI
Elewacja boczna
Miriam VI
Elewacja tył

Rzut działki

Miriam VI
Przekrój

Opis

Miriam VI jest projektem parterowego domu, który spełni oczekiwania dużej rodziny. Budynek wyróżnia klasyczna forma połączona z nowoczesnym wykończeniem. Strefa dzienna rozpoczyna się wiatrołapem, w którym wygospodarowano miejsce na szafę. Salon wraz z jadalnią i kuchnią tworzą wyjątkowo przestronną, otwartą przestrzeń, która dzięki licznym przeszkleniom jest doskonale doświetlona dziennym światłem. W strefie prywatnej zaprojektowano trzy sypialnie oraz moduł rodziców, który składa się z sypialni, garderoby i łazienki. Z hallu mamy dostęp do dużej, ogólnodostępnej łazienki, pralni oraz wc. Bezpośrednio z wiatrołapu jest wejście do pomieszczenia gospodarczego oraz garażu, w którym zmieszczą się dwa samochody. Istnieje możliwość adaptacji strychu na cele mieszkaniowe oraz wykonania schodów na poddasze. Projekt dostępny w wersji z innym układem pomieszczeń - Miriam IV oraz w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową i trzema sypialniami - Miriam, Miriam II, Miriam III oraz Miriam V.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków gazobetonowych, ściany wewnętrzne parteru z bloczków wapienno-piaskowych, posadowione na betonowych fundamentach. Na poddaszu ścianki o konstrukcji lekkiej, gipsowo-kartonowe, wypełnione wełną mineralną. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym w systemie ociepleń Termo Organika oraz okładziną kamienną oraz drewnianą. W projekcie zastosowano okna dachowe marki Velux. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa CREATON.

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!